KROPKOWY ZAWRÓT GŁOWY W I A

KROPKOWY ZAWRÓT GŁOWY W I A

Dziś w klasie I a obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki – święto odkrywania pasji, talentów, kreatywności, a przede wszystkim dobrej zabawy. Pierwszoklasiści obejrzeli film „Kropka”. Jego bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Po projekcji oraz pogadance na temat filmu odbył się kropkowy pokaz mody, a następnie uczniowie postanowili przedstawić swoje talenty. Przystąpili do wykonania małych dzieł tworząc klasowe drzewko talentów. Dzieci mogły również przez chwilę poczuć się jak mała Vashti wyczarowując z kropek prawdziwe arcydzieła. Przez cały dzień towarzyszyły nam kropkowe zdrowe przekąski, którymi zajadaliśmy się podczas przerw. Po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z naszych uczniów ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć w siebie!!!